Ich bin Pirat

From GJ

Übersetzung von http://www.youtube.com/watch?v=3Ixl68QAhGw

Uważam, że wiedza o genetyce wszelkich zwierząt i roślin powinna być dobrem ogólnym. Patenty na żywe organizmy są nieetyczne. Roman, biolog.

Jestem za tym, by politika i administracja działały dla obywateli – a nie odwrotnie. Dlatego państwo musi stać się transparentne a sfera prywatna obywateli musi być chroniona. Friedemann, naukowiec.

Chciałabym, abyśmy inwestowali w naszą przysłość. Każdy, niezależnie od swoich możliwości finansowych, powinien mieć równą szanse na wykształcenie. Maike, redaktorka.

Jestem za obroną naszych praw podstawowych i naszej konstytucji. W konstytucji jest napisane, że nasza armia jest armią obronną. Chcę, aby tak zostało i aby nasza armia nie była wykorzystywana do akcji wewnątrz kraju. Gerd, rzemieślnik.

Jestem w stanie lepiej prowadzić badania naukowe, jeśli mam nieograniczony dostęp do wszystkich informacji naukowych. Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje nieograniczonego dostępu do wiedzy i informacji. Theres, doktorantka.

Różnorodność kulturalna opiera się na ideach wielu. Chcę, aby prawo autorskie zostało zmienione tak, żeby godziło interesy kreatywnych i konsumentów. Bernd, pracownik.

Mam coś do ukrycia - moją sferę prywatną. I nie jestem terrorystą. Benjamin, student.

27 września 2009 r. - wybory do Bundestagu

Jestem piratem!

Głosuj na Partię Piracką!

www.iampirate.org

Daj nam 5! 5 Euro jako Twój udział w 5 %! Twoja składka umożliwia nam emitowanie tego spotu wyborczego w stacjach telewizji prywatnej.